Про нас

Громадська спілка "ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА" - це об’єднання підприємств у сфері високих технологій метою діяльності якого є створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки.

dsc_0128Урочисте відкриття ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА відбулося 27 липня 2016 року за участю Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, заступника глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, представників бізнесу та міжнародних організацій.

До складу Наглядової ради Хай-Тек офіс Україна включено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Верховної Ради України та Адміністрації президента України,  це забезпечує ефективну взаємодію між бізнесом і державою.

dsc_0155

Фахівцями Хай-Тек офісу Україна та групою експертів світових та вітчизняних лідерів високотехнологічного ринку за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Адміністрації Президента України була ініційована та здійснена розробка документу «Цифровий порядок денний України 2020».

Це надзвичайно важливий документ, в якому викладаються принципи розвитку України в цифровому просторі і є основою для розвитку цифрової економіки.

Ознайомитись з документом можна за посиланням: http://bit.ly/2htIdTw

Сторінка в соціальних мережах: Facebook