Співпраця

Засновники

 

kyivstar_logo15

Українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв'язку (у стандартах GSM-EDGE та UMTS-HSPA+) і доступу до мережі Інтернет (на базі технології FTTB). На початок 2015 року є найбільшим оператором мобільного зв'язку (понад 25 млн. абонентів), а також одним із найбільших інтернет-провайдерів (близько 800 тис. підключень широкосмугового доступу) в Україні.

vodafone_logo

 

 

Vodafone Україна — провідний український мобільний оператор, який надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологією 3G, мобільний голосовий зв'язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення. В Україні мережа Vodafone обслуговує 20,9 мільйонів абонентів.

mastercard_logo-svg

 

Міжнародна платіжна система, що об'єднує 22 тисячі фінансових установ в 210 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Нью-Йорку, США.

Близько 26 % платіжних карт світу припадає на долю MasterCard, 57 % володіє світовий лідер VISA, третя система, American Express, — трохи більше, ніж 13 %.

 logo

EPAM Systems - американська ІТ-компанія, виробник програмного забезпечення на замовлення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована в Ньютаун (США, штат Пенсільванія), а її відділення представлені в 25 країнах світу.

 

Huawei - одна з найбільших китайських компаній в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Заснована колишнім членом Народно-визвольної армії Китаю Женем Чженфеєм в 1987 році.

Рішення, продукти і послуги Huawei використовуються більш ніж в 170 країнах і регіонах світу. З їх допомогою доступ до ІКТ отримує понад третину населення земної кулі. Всі 170 000 співробітників компанії працюють над створенням інформаційного суспільства майбутнього і світу комунікацій без кордонів.

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2000 року № 654 і є правонаступником майнових прав і обов’язків, в тому числі за договорами про надання інноваційних позик Державного інноваційного фонду і його територіальних відділень.Засновником ДІФКУ є держава в особі Кабінету Міністрів України. Установа відноситься до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України та має декілька регіональних представництв.

З часу свого заснування в Корейському місті Сувон в 1969 році компанія Samsung Electronics стала глобальним лідером в області інформаційних технологій, керуючим більш ніж 200 дочірніми компаніями по всьому світу. Компанія Samsung незмінно користується довірою ринку як виробник найважливіших електронних компонентів.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ПРОГРАМИ З ДОРОЖНЬОЇ БЕЗПЕКИ Об’єднує громадян навколо розвитку культури поведінки під час дорожнього руху. Зосереджує свою увагу на безпеці та пріоритеті пішохода. Активістами UTS розроблена програма з контролю аварійних ситуацій на дорогах. Програма UTS базується на просвітницькій та урбаністичній діяльності.

 

Корпорація ZTE була заснована в 1985 році в Китаї, місті Шеньчжень, де і розташована її штаб-квартира. В рамках корпоративної стратегії M-ICT, озвученої компанією в 2015 році, ZTE орієнтована на роботу в чотирьох основних напрямках: телекомунікаційне обладнання, рішення для підприємств, мобільні пристрої і новітні технології. ZTE є єдиною компанією в світі, п'ять років поспіль (з 2010 по 2014 рік) за свої заявки на патенти потрапляла в трійку кращих компаній за версією Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

 

lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100% акцій якого є міжнародна компанія-лідер Turkcell. Компанія була заснована 24 січня 2005 року. Кількість активних абонентів на кінець 2015 року становила 10,6 млн.

 

 

Бізнес ITIS базується на принципах партнерства, інноваційності та простоти. Компанія допомагає бізнесу вирішувати завдання, пов'язані з ефективністю прийняття управлінських рішень, економією витрат, збереженням даних і оптимізацією ресурсів. Крім того, компанія виступає консультантом в області інформаційних технологій і допомагаємо компаніям, які стурбовані перспективами розвитку свого бізнесу і прагнуть якісно змінювати його в ногу з часом і технологіями.